Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

STATYSTYKI

Liczba dzienników: 3 990
Przejechany dystans: 4 810 366 311 km

Wydatki paliwowe

Liczba wpisów: 1 031 673
Zatankowanego paliwa: 35 914 102 l
Wydanych pieniędzy: 150 544 399,99 zł

Zobacz jak wygląda nowy dziennik kosztów

Wpisy paliwowe

Wprowadzaj swoje wydatki na paliwo, także przez komórkę. Liczne udogodnienia sprawią, że nie będzie to żmudny proces. Będziesz mógł wprowadzić nie tylko kwotę, ale też wybrać stację, styl jazdy, opony i dodać swoje uwagi do tankowania. System obsługuje wiele paliw, a także auta elektryczne.

Wyliczymy dla Ciebie średnie spalanie, a także wiele przydatnych statystyk i wykresów.

Wpisy serwisowe

Teraz nie tylko będziesz mieć rejestr wszystkich wydatków na serwis auta, ale także dowód, że wykonałeś w odpowiednim czasie wszystkie niezbędne czynności, a to może się przydać przy sprzedaży auta.

Inne wydatki

Pomyśleliśmy nie tylko o paliwie i serwisie, ale też i o wielu innych rodzajach wydatków.

Przychody

Jeśli zarabiasz na swoim samochodzie, jeśli dostałeś zwrot ubezpieczenia, jeśli ktoś dorzucił się do paliwa - to wszystko również możesz wpisać do dziennika kosztów i zostanie to uwzględnione w ostatecznym bilansie.

Przypomnienia

Serwis, ubezpieczenia, przeglądy - o wszystkim musisz pamiętać, ale nie wtedy, gdy prowadzisz ten dziennik kosztów. Tu możesz zdefiniować przypomnienia na czas lub na przebieg, jednorazowe lub cykliczne.

Punkty karne

Nikt nie lubi punktów karnych, ale warto wiedzieć ile ich mamy. Dzięki rejestrowi punktów karnych będziesz mógł to bardzo łatwo sprawdzić.

AUTOCENTRUM.PL S.A.